logo

Oddział Poznań

  • 1
  • 2
  • 3

Koncert „...w drodze” - z cyklu „Artyści Andersa”

czwartek, 23 czerwiec 2022 20:22

Szanowni Państwo,

1 lipca 2022 r. o godz. 19:00 w Auli Artis w Poznaniu (ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10) odbędzie się koncert „...w drodze”, z cyklu „Artyści Andersa”. Cykl ten jest częścią międzynarodowego projektu IPN „Szlaki Nadziei. Odyseja wolności”. Artyści przybliżą twórczość legendarnych kompozytorów i autorów tekstów: Jerzego Petersburskiego, Mariana Hemara, Henryka Warsa i Alfreda Schutza. Jest to niezwykła okazja spotkania z muzyką z okresu międzywojennego, wojennego i powojennego, która stanowiła tło jakże ważnych wydarzeń dla Polski.

https://poznan.ipn.gov.pl/pl7/aktualnosci/165901,Koncert-w-drodze-Poznan-1-lipca-2022.html

W imieniu Pana Dyrektora Rafała Reczka zapraszam do udziału w koncercie, który poprzedzi premiera filmu w reżyserii Zbysława Kaczmarka „Akcja Bollwerk” (15 minut).

Wstęp jest wolny, wejściówki można uzyskać w siedzibie poznańskiego oddziału IPN przy ul. Rolnej 45 a lub otrzymać w wersji elektronicznej. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt z Martą Sankiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 61 835 69 00.